Sylwester na zamku

szampan

Sylwester w zamku jak z bajki, wspaniałe kreacje i pyszne jedzenie – spędź ten wyjątkowy dzień w magicznej atmosferze. Wybierz się na bal sylwestrowy organizowany w przepięknej scenerii na zamku w Kliczkowie i przywitaj Nowy Rok w zamkowych wnętrzach!

Marzysz o iście królewskim balu?

Sylwester można spędzać na wiele sposobów – m.in. na dużej imprezie zamkniętej albo plenerowej, a także kameralnie, w domu wspólnie z przyjaciółmi. A może inaczej? Szukasz pomysłu na niezapomnianego Sylwestra?

Powitaj Nowy Rok w… zamku! Spędź niezapomniane chwile w słynnej fortyfikacji w sercu Dolnego Śląska, niedaleko Wrocławia. Huczny bal w zamku to gwarancja udanej zabawy, doskonałej kuchni oraz licznych atrakcji, m.in. pokazu fajerwerków.

Sylwester na zamku – noc pełna magii

Impreza organizowana na powitanie nowego roku w średniowiecznym wnętrzu, kusi elegancją, pięknem i przepychem. Stoły uginają się pod ciężarem potraw przyrządzonych przez najlepszych kucharzy, a muzyka na żywo zaprasza do tańca. To czas wspaniałych kreacji i rozrywki. Na gości czekają też dodatkowe atrakcje, które podkreślą magię tego wieczoru w baśniowej aurze. Można założyć wspaniałą suknię lub kreacje stylizowane na stroje z dawnej epoki – to wyjątkowy wieczór, w którym można przenieść się w czasie.

Nowy Rok w zamku – co jest w cenie?

Najczęściej cena sylwestra w zamku obejmuje m.in. nocleg w komnacie, śniadania i obiadokolacje serwowane w zamkowej restauracji, a w noc sylwestrową uroczystą kolację i przekąski oraz bar na sali, zwiedzanie zamku z przewodnikiem, program artystyczny i historyczny w klimacie średniowiecza, dostęp do basenu, sauny oraz strefy spa, animacje dla najmłodszych, zabawy i konkursy, powitanie Nowego Roku kieliszkiem wina musującego i pokaz fajerwerków. Dla chętnych często organizowany jest także kulig w malowniczej zimowej scenerii. Przeżyj tę jedyną noc w roku w uroczym zamku z bogatą historią i staropolską gościnnością.